Ordu'da maçın ardından

Orduspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri ve Karşıyaka Teknik Sorumlusu Mustafa Ati Göksu maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Orduspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri, PTT 1. Lig'de Karşıyaka karşısında önemli bir galibiyet aldıklarını söyledi.

Sözeri, 2-1 kazandıkları maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, ligde artık iyi futboldan çok alınan sonuçların önemli olduğunu belirtti.

Maçı kazandıkları için mutlu olduklarını ifade eden Sözeri, "İlk yarı zaman zaman maçın hakimi bizdik ama özellikle ikinci yarı skoru koruma adına oyuncu arkadaşlar biraz gergindi. Çünkü bu maçı kaybetmememiz gerekiyordu. Arkadaşlar, o anlamda iyi mücadele etti. Hep söylediğim gibi ikinci yarı ligde daha zor maçlar oynanacak. Bu maçı kazanmak bizim için çok önemliydi. Kazandık ve yolumuza devam ettiğimiz için mutluyuz" diye konuştu.

Karşıyaka cephesi 

Karşıyaka Teknik Sorumlusu Mustafa Ati Göksu ise "İlk yarı dengeli bir maç oldu. İkinci yarı ise sahanın hakimi Karşıyaka takımıydı. Özellikle son 10 dakikada tek kale futbol sergiledik. Mağlubiyeti hak ettiğimizi düşünmüyorum. Yapacak bir şey yok. Artık bu maç geride kaldı. Oyuncu arkadaşları, ortaya koydukları mücadeleden dolayı tebrik ediyorum" dedi.

Karanfil Tercüme - Hiçbir dil bize yabancı değil...

NACHI Hidrolik

Yukarı

Giriş veya Kayıt Ol

Facebook kullanıcısı mısın?

Facebook hesabınızı kullanarak sitemize giriş yapabilirsiniz

fb iconFacebookile giriş yap

GİRİŞ

Kayıt Ol

Üye kaydı
veya İptal